GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 7797484
nr 779 7484
Kryddburkar
6 + 6 st, Gustafsberg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:38:51
20/9 17:04:06